Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: Виробник: Silikomart Матеріал: силікон Обсяг: 1300 мл. Розмір форми: 250х90х70 мм Розмір килимка: 250х185х6 мм У набір входять: Форма < a href = "https://kaap.com.ua/site_search?search_term=ttps://kaap.com.ua/p665698479-forma-pryamougolnaya-silikonovaya.html" target = "_ blank"> TOR250х90 < / strong> , килимок & nbsp; Потрібна консультація? Напишіть нам: < / p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silikomart |
| Країна виробник | Італія |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Висота стінок | 70 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Загальний об`єм форми | 1300 мл |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 мм |
| Об`єм | 1300 |
| Тип | Набір форм для випічки |
| Ширина | 90 |
- Ціна: 2 019,55 ₴


