Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AIR PLUS 12 ROUND SILIKOMART НАБІР СИЛІКОНОВИХ ФОРМ ПЕРФОРОВАНИХ 400Х300 ММ - 2 ШТ., "КОЛО" D120 H30 ММ Країна виробництва Італія Торговельна марка Silikomart Артикул AIR PLUS 12 ROUND Серія AIRPLUS К-ть в упаковці, шт 2 Вага упаковки, кг 0.412 Висота, мм 30 Діаметр, мм 120 Призначення Форма для випічки Матеріал Силікон Колір Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silikomart |
| Країна виробник | Італія |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 30 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість осередків | 4 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Тип | Форма для випічки |
- Ціна: 3 614,65 ₴


