Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silikomart |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 69 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INSERT GIANDUIA/4 |
| Вага упаковки кг. | 1.781 |
| Висота, мм | 69 |
| Довжина | 225 |
| Довжина, мм | 225 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Призначення | Форма для випічки |
| Об`єм | 600 ml x 4 |
| Об'єм, мл | 600 ml x 4 |
| Серія | TORTA FLEX (TOR) |
| Тип | Форма для випічки |
| Торгова марка | Silikomart |
| Ширина | 60 |
| Ширина, мм | 60 |
- Ціна: 4 741,10 ₴


