Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silikomart |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INSERT BUCHE/8 |
| Вага упаковки кг. | 2.963 |
| Висота, мм | 50 |
| Довжина | 220 |
| Довжина, мм | 220 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Призначення | Набір форм для випічки |
| Об`єм | 565 ml x 4 |
| Об'єм, мл | 565 ml x 4 |
| Серія | NEW |
| Тип | Набір форм для випічки |
| Торгова марка | Silikomart |
| Ширина | 60 |
| Ширина, мм | 60 |
- Ціна: 6 570,85 ₴



