Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма силіконова "вулкан" d 35 mm, h 31 mm (SF095/C) Виробник: Silikomart; Країна виробник: Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silikomart |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF095/C |
| Вага упаковки кг. | 0.239 |
| Висота | 31 мм |
| Висота, мм | 31 |
| Діаметр | 36 |
| Діаметр, мм | 36 |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Призначення | Форма для випічки |
| Об`єм | 16 ml x 24 |
| Об'єм, мл | 16 ml x 24 |
| Серія | SILICON FLEX (SF) |
| Тип | Форма для випічки |
| Торгова марка | Silikomart |
- Ціна: 577,85 ₴




