
Підставка для торта Extra white з бортом 230мм Helios W185 на ніжці
- Готово до відправки
- Код: !HL_W185
402,88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hell |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Фарфор |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 2210 мм |
Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 75 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 2210 мм |
- Ціна: 402,88 ₴
- Спосіб упаковки: Порцеляновий посуд для сервірування


