влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовні і всередині сковорідка полірована. Верхні краї дзеркально поліровані. Ручки з нержавіючої сталі ручки, що не нагріваються. Подвійне товсте основу. Сендвіч дно (нержавіюча сталь-алюміній-нержавіюча сталь). Ідеально підходить для використання на будь-якому типі плити, будь то газова, електрична, скляна, керамічна або індукційна. Призначена для професійних кухарів і насолоди гурманів.Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paderno |
| Країна виробник | Італія |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Верхній діаметр посуду | 25 (см) |
| Висота стінок | 5.5 см |
| Довжина посуду | 25 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр | 280 |
| Тип | Сковорода |
- Ціна: 6 030,99 ₴


