Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Країна виробництваІталіяТорговельна маркаSilikomartАртикулCH005СеріяChocadoК-ть в упаковці, шт10Вага упаковки, кг3Висота, мм9Ширина, мм55Довжина, мм150ПризначенняФорма для шоколадуМатеріалTritan copolyester 100%BPA-free
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silikomart |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Тритан |
| Серія | Chocado |
| Тип | Форма для шоколаду |
- Ціна: 1 346,80 ₴


