влевовправо

Підставна квадратна мармурова тарілка Kutahya Porselen Atlantis 230 мм (CR3223)
- Немає в наявності
- Код: !HL_CR3223
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kutahya Porselen |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 27 мм |
| Діаметр | 230 мм |
| Використання в мікрохвильовці | Да |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Тип тарілки | Обідня |
| Форма | Квадратна |
| Зберігання в морозильній камері | Да |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Колір | Кава з молоком |
Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kutahya Porselen |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 27 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип тарілки | Обідня |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Обідня |
| Колір | Кава з молоком |
- Ціна: 150 ₴



