Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 40 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Призначення | Для продуктів |
| Наявність прозорого вікна | Немає |
| Ручки | Немає |
| Колір | Крафт |
- Ціна: 884,20 ₴


