влевовправо

Набір склянок низьких 6 шт 240 мл кольорових "Рубін-Бірюза" 6460/н
- Немає в наявності
- Код: !HL_6460/н
522,83 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Об'єм 240 мл
-
Висота 100 мм
-
Країна-виробник Китай
-
Матеріал Скло
-
Колір Бірюза
-
Тип склянки Низький
-
Кількість у наборі 6 шт.
-
Декоративне оформлення Гравіювання
-
Верхній діаметр 80 мм
-
Нижній діаметр 53 мм
-
Підходить для миття в посудомийній машині Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hell |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Висота | 100 мм |
| Декоративне оформлення | Ліплення |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 53 мм |
| Об`єм | 240 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Тип склянки | Низький |
- Ціна: 522,83 ₴





