
Чаша для шампанського 10,5л нержавіюча сталь на ніжці APS 36044
- Готово до відправки
- Код: !АК_401-36044
7 845 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чаша для шампанского 10,5 л APS 36044
| Чаши и ведерка | |
| Высота | 240 мм |
| Діаметр | 440 мм |
| Виробник | APS (Німеччина) |
| Тип | Чаші для пуншу і шампанського |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 240 мм |
| Діаметр | 440 мм |
| Комплектація щипцями | Ні |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 10 л |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 7 845 ₴

