
Біла тарілка для пасти та спагетті Kutahya Porselen Emotion 270 мм (EM21327)
- Немає в наявності
- Код: !HL_EM2127
231,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kutahya Porselen |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Фарфор |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип тарілки | Для пасти |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kutahya Porselen |
| Країна виробник | Туреччина |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 60 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип тарілки | Для пасти |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для пасти |
- Ціна: 231,08 ₴


