Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Країна виробник Країна виробництва Італія Торговельна марка Silikomart Артикул RP06 Серія ACCESSORI К-ть в упаковці, шт 4 Вага упаковки, кг 0.497 Довжина, мм 400 Діаметр, мм 43 Призначення Скалка Матеріал Полікарбонат Колір Білий Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silikomart |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.497 кг |
| Довжина робочої частини | 40 см |
| Діаметр | 4 см |
| Загальна довжина | 40 см |
| Матеріал качалки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 400 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Тип | Скалка |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 818,05 ₴


