Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Країна виробництваІспаніяТоргівельна маркаDurplasticsАртикул6010NT55 К-ть в упаковці, шт.1Вага упаковки, кг 0.9Довжина, мм500 Діаметр, мм48ПризначенняСкалкаМатеріалПоліетилен КолірБілий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durplastics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина робочої частини | 50 см |
| Діаметр | 4.8 см |
| Загальна довжина | 50 см |
| Знімні ручки | Ні |
| Матеріал качалки | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Обертовий валік | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 500 |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Скалка |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 056,60 ₴


