влевовправо

Склянка висока 250 мл. з полікарбонату, прозорий (не б'ється) Araven
- Немає в наявності
- Код: !FW:321
72,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Келихи і стакани з щільного пластику Аравія Випускаються в широкому діапазоні можливостей. Прозорий, простий в зверненні. Склянки із пластику & nbsp; (полікарбонату) багаторазові, мінімізуючи вплив на навколишнє середовище через меншої кількості відходів в порівнянні з одноразовими склянками. Виготовлений в полікарбонату, він ідеально підходять для використання на фестивалях, басейнах і туристичних закладах , де рекомендується використовувати небиткий посуд. Їх дизайн відповідає останнім тенденціям для кухонного посуду з візуальним ефектом, схожим на справжній скляний стакан. Характеристики: Тип: Розмір: 71x98 мм.; Об'єм: 250 мл.; Виробник: ; Можна мити в посудомийній машині; Дотримання Європейським правилам; Потрібна консультація? Напишіть нам: < / p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Araven |
| Країна виробник | Іспанія |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Висота | 98 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Нижній діаметр | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Стакани |
| Об`єм | 250 |
| Тип | Склянка з полікарбонату |
- Ціна: 72,80 ₴







