
Платформа на колісницях під контейнери для зберігання сирих продуктів max-250 кг Mobil Plastic 5800-N
- Немає в наявності
- Код: !FW:5800-N
6 732,88 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка: Mobil Plastic Призначення: Контейнер для розморозки, Контейнер для зберігання, Баки і відра харчових продуктів Матеріал: Пластмаса Довжина, мм: 600 Ширина, мм: 400 Висота, мм: 140 Кількість у пакунку: 1 Вага упаковки кг: 3,5 Країна виробництва: Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobil Plastic |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5800-N |
| Вага упаковки кг. | 3.5 |
| Висота, мм | 140 |
| Довжина, мм | 600 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Призначення | Підставка |
| Тип | Підставка |
| Торгова марка | Mobil Plastic |
| Ширина, мм | 400 |
- Ціна: 6 732,88 ₴
- Спосіб упаковки: 2-6-Храніння і транспортування

