Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер А 130х170х80ммОб'єм: 1390млКількість: 100 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Р-ПЛАСТ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Прозорий |
| Комплектація | Без вставки |
| Матеріал | Полістирол |
| Об`єм | 1390 мл |
| Особливості | Прозорий |
| Ширина | 130 мм |
| Кількість в упаковці | 100 |
- Ціна: 532,98 ₴


