
Контейнер одноразовий прямокутний 100х130х78 мм 760 мл 100 шт. поліпропіленовий прозорий
- Немає в наявності
- Код: !Па_74901
254,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер А 100х130х78мм
Об'єм: 760 мл
Кількість: 100 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрпаклайн |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 760 мл |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Прозорий |
- Ціна: 254,10 ₴

