
Упаковка блістерна квадратна 320x155мм h = 49м 1420мл 350шт полистирова прозора УКРПАКЛАЙН SL-75
- Немає в наявності
- Код: !Па_52266
5 982,98 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка SL-75 320x155м 1420мл 350шт h = 49мммВиробник: Укрпаклайн;Країна виробник: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрпаклайн |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Полістирол |
| Особливості | Прозорий |
| Ширина | 155 мм |
| Кількість в упаковці | 350 |
| Об`єм | 1420 |
- Ціна: 5 982,98 ₴

