Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паковання SL-70-1212х212х80ммОб'єм: 2900млКількість: 200штВиробник: УкрпаклайнКраїна-виробник: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрпаклайн |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Прозорий |
| Комплектація | Без вставки |
| Матеріал | Полістирол |
| Об`єм | 2900 мл |
| Особливості | Прозорий |
| Ширина | 212 мм |
| Кількість в упаковці | 200 |
- Ціна: 3 081,89 ₴


