
Упаковка блістерна SL-20D 131х131х75 мм 950 мл 550 шт.
- Готово до відправки
- Код: !Па_52187
3 495,23 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паковання блістерне SL-20DРозмір: 131х131х75 ммОб'єм: 950млКількість: 550 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрпаклайн |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Колір | Прозорий |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість в упаковці | 550 шт. |
| Матеріал | Полістирол |
| Об`єм | 950 мл |
| Особливості | Прозорий |
| Ширина | 113 мм |
- Ціна: 3 495,23 ₴

