влевовправо

Графін Карафа – 0,5л з кришкою, горілчаний ILONA Карафа
- Готово до відправки
- Код: !HL_9442
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Призначення — для горілки
- Матеріал — скло
- Об'єм — 0,5 л
- Висота — 210 (мм)
- Діаметр горловини — 35 (мм)
- Діаметр дна — 85 (мм)
- Колір — прозорий
- Наявність кришки
- Кольорове паковання
- Країна-виробник — Україна
- Можливість миття в посудомийній машині — так
- Є пластикове кільце на корку, завдяки якому графин герметично закривається
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ilona |
| Країна виробник | Україна |
| Верхній діаметр | 35 мм |
| Висота | 210 мм |
| Матеріал | Стекло |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Наявність ручки | Немає |
| Нижній діаметр | 85 мм |
| Об'єм | 500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Спосіб зачиняння | Пробка |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ємності | Графін |
| Колір | Прозорий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кольорове паковання | Да |
Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Графін |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 500 мл |
| Висота | 210 мм |
| Наявність ручки | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Ilona |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Графин |
- Ціна: 95 ₴




