влевовправо

Склянка низька 200 мл під гранений скляний Norvege, Arcoroc
- Немає в наявності
- Код: !АК_101-60024
72,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Arcoroc Norvege 60024 Стакан низький 200 мл
Norvege 60024 Стакан низький 200 мл від популярного виробника Arcoroc стане відмінним доповненням до сервіровки вашого столу. Різноманітність колекцій від Arcoroc дозволяє підібрати скляний посуд для будь-якого типу закладу. Завдяки співвідношенню ціни і якості, концерн Arc International завоював популярність у багатьох рестораторів по всьому світу.
| Скло | |
| Тип | Склянки |
| Серія скла | Norvege | Обсяг | 200 мл |
| Діаметр | 72 мм |
| Висота | 88 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт |
| Виробник | Arcoroc |
| Країна-виробник | Франція |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcoroc |
| Верхній діаметр | 72 мм |
| Висота | 88 мм |
| Декоративне оформлення | Ліплення |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 300 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Стакани |
- Ціна: 72,45 ₴









