Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hell |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Фарфор |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 320 мм |
Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 337,56 ₴
- Спосіб упаковки: Порцеляновий посуд для сервірування



