
Набір круглих склянок-тумблерів Luminarc Versailles 350 мл (G1651)
- Немає в наявності
- Код: !HL_G1651
372,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посуд Luminarc розроблений для інтенсивного щоденного використання. Вона витримує різкий перепад температур до 135 С, тому її можна мити в холодній воді відразу після використання. Посуд Luminarc для приготування їжі можна використовувати в мікрохвильовій печі, духовці, холодильнику і морозильній камері.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Висота | 85 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Обсяг | 350 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип склянки | Низький |
| Колір | Прозорий |
Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 85 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 350 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для віскі, коктейлів |
| Тип | Низький |
- Ціна: 372,50 ₴
- Спосіб упаковки: Скляний посуд для напоїв


