влевовправо

Стругачка для ножів 11х9х14,5 см. Arcos, механічна (610000)
- Готово до відправки
- Код: !FW:610000
7 750,60 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точилка для ножів механічна Arcos (11х9х14,5 см) Точилка для ножів виготовляється з пластика ABS, а металеві вставки виконані з спеціального карбідного металу з дуже високою твердістю (близько 93 HRc). Це значення вище, ніж середнє значення для будь-якого ножа. Простий у використанні, з правильним кутом заточування, без подряпин на поверхні леза і без нагрівання. Призначення: точила Розмір: 11х9х14,5 см Вага, кг: 0,384 Матеріал: пластик Країна виробник: Іспанія Бренд: Arcos Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arcos |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Точилка для ножів |
- Ціна: 7 750,60 ₴



