влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: Страви, стійки для тортів Розмір: 32х12 см. Матеріал: сланець Вага, кг: 0,6 < / li> Підходить для сервірування закусок і страв. Потрібна консультація? Напишіть нам: < / p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Сланець |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Страви й посуд для подачі |
| Підкатегорія | Страви |
| Тип | Блюдо |
- Ціна: 369,20 ₴


