влевовправо

Бокал для вина 1 шт 520 мл. кришталеве скло з плоским дном Red Wine Power, Stoelzle
- Немає в наявності
- Код: !АК_109-1590001
340,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Stoelzle Power Бокал для вина 520 мл (Red Wine)
Серія Power отримала нагороду за свій унікальний дизайн в рамках German Design Award 2018.
Дизайн склянок розроблений спеціально для максимального відкриття аромату вина.
Оптимальна міцність і елегантність.
Основні якості: вироби без примести свинцю, виразний блиск і кристалічне скло, сумісність з посудомоносними машинами та висока міцність скла, а також ідеальне співвідношення ціни/скорочення для високого сегменту.
| Стекло | |
| Тип | Бокали для вина |
| Серія скла | Power |
| Об'єм | 520 мл |
| Діаметр | 93 мм |
| Висота | 226 мм |
| Кількість упаковках фабрики | 6 шт |
| Виробник | Stoelzle |
| Країна- програвач | Германия |
Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stoelzle |
| Верхній діаметр | 93 мм |
| Висота | 226 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Кришталеве скло |
| Об`єм | 520 мл |
| Призначення | Для вина |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 340,56 ₴





