влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Предназначение: Все для Завод. упаковка, шт: 1 Диаметр: 26 см. Высота: 13 см. Вес, кг: 0,75 Нужна консультация? Напишите нам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Країна виробник | Польща |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Матеріал | Порцеляна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Тортівниці і підставки |
| Тип | Страви для торта |
- Ціна: 591,61 ₴


