
Стерилізатор для ножів Hendi 510x160(H)x610 мм 281246
- Готово до відправки
- Код: !Хенди_281246
22 043,78 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стерилізатор для ножів настінний, 510x160(H)x610 мм, шт Виробник: Hendi; Країна виробник: Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 0.025 Вт |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Функціональне призначення | Для столових приладів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 510 мм |
- Ціна: 22 043,78 ₴

