Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфорований контейнер з нержавіючої сталі 1/3 з серії Profi Line. Продукт характеризується дуже хорошою якістю виготовлення.
Особливості продукту:
- виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі 18/10
- дуже міцна конструкція
- гладкі краю, щоб зберегти його в чистоті
- їх можна використовувати у конвекційних печах, холодильниках, пароварці і обігрівачах
- витримувати температуру від -40 ° C до 300 ° C
- нарощуваня
- можна мити в посудомийній машині.
| Номер за каталогом виробника | 802540 |
|---|---|
| виробник | Хенді |
| Гарантія | 1 рік |
| Ширина | 325 мм |
| глибина | 176 мм |
| Висота GN / Тип | 40 мм |
| Товщина | 0,7 мм |
| Місткість | 1,2 року |
| Мінімальна температура | -400 ° С |
| Максимальна температура | 300 ° C |
| Матеріал зроблений | нержавіюча сталь |
| Розмір листа | 1/3 |
| штабелювання | так |
| Адаптація до печей | так |
| Перфорована GN | так |
| Лінія GN | Профі Лайн |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Металік |
| Матеріал гастроємності | Нержавіюча сталь |
| Наявність ручки | Ні |
| Перфорація | Так |
| Покриття робочої поверхні | Без покриття |
| Сфера використання | Вулична торгівля, Fast-food, Торгові магазини, HoReCa |
| Тип робочої поверхні | Комбінована |
| Розміри гастроємкості | |
| Глибина гастроємкості | 40 мм |
| Розмір гастроємкості | GN 1/3 |
- Ціна: 1 406,75 ₴
- Спосіб упаковки: Гастроємкості GN/



