Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Характеристики Бренд: EMPIRE Матеріал: Високоякісна харчова нержавіюча сталь Діаметр верхньої частини: 20 мм Діаметр нижній частині: 30 мм Висота: 42 мм Форма: Конус Колір: Сталевий Посудомийна машина: Так Упаковка: Блістер Модель:Троянда Країна виробник: К. Н.Р.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Індія |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Насадка кондитерська |
| Форма | Конус |
- Ціна: 207,91 ₴


