Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Характеристики
Бренд: EMPIRE
Матеріал: Високоякісна харчова нержавіюча сталь
Діаметр верхньої частини: 18 мм
Діаметр нижній частині: 20 мм
Висота: 33 мм
Форма: Конус
Колір: Сталевий
Посудомийна машина: Так
Упаковка: Пакет
Країна виробник: К. Н.Р.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Індія |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Насадка кондитерська |
| Форма | Конус |
- Ціна: 43 ₴


