Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смачні кекси тепер на кожній кухні, завдяки силіконовій формі для випічки Hendi. Силіконова форма для випічки Mini Muffin - печиво у формі кексів. Мафіни часто готують з різними начинками, солодкими або сухими. Форма виготовлена з антипригарного силікону , завдяки чому видалення печива не складе проблеми. Крім того, для підтримки найвищого рівня гігієни форму можна мити в посудомийній машині . Аксесуар для 11 шт. Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Польща |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр | 53 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Силікон |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Форми для випічки |
- Ціна: 1 418,42 ₴
- Спосіб упаковки: Форми для випічки/


