Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Decorart |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9102183 |
| Высота | 29 см мм |
| Длина | 50 см |
| Цвет | Чорне,Біла,Мармур |
| країна-виробник | Украина |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Нет |
| Особенности | .Виготовлений із сталі.Завдяки покриттю поверхня стійка до корозії, гладка матова. Доступний для замовлення в декількох кольорах. Нерозбірні. Фото для ознайомлення. |
| Тип | Настільна |
| Ширина | 30 см |
- Цена: 3 664 ₴


