
Подставка под тарелки куб 23 см.
- Готово к отправке
- Код: 9102063
384 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Decorart |
| Материал | Металл |
| Тип | Тарелка |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9102063 |
| Высота | 18 см мм |
| Длина | 18 см |
| Цвет | Чорне,Біла,Мармур |
| країна-виробник | Украина |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Нет |
| Особенности | .Виготовлений із сталі.Завдяки покриттю поверхня стійка до корозії, гладка матова. Доступний для замовлення в декількох кольорах. Нерозбірні.Полиці в комплект не входять. Фото для ознайомлення. |
| Ширина | 23 см |
- Цена: 384 ₴

