
Трехуровневая подставка под тарелки мрамор
- Готово к отправке
- Код: 1072077
2 850 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Decorart |
| Материал | Металл |
| Тип | Тарелка |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1072077 |
| Высота | 26 см мм |
| Глубина | 35 см |
| Цвет | Мрамор |
| країна-виробник | Украина |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Мікрохвильова піч | Нет |
| Особенности | Трирівнева підставка під тарілки для десертів.Виготовлений із сталі. Завдяки покриттю поверхня стійка до корозії, гладка матова. Доступний для замовлення в декількох кольорах.Тарілки в комплект не входять. Нерозбірні. Фото для ознайомлення. |
| Ширина | 15 см |
- Цена: 2 850 ₴

