
Фруктовница С DecorArt "" 250х250х100 мм
- Готово к отправке
- Код: 459787461
360 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Decorart |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 45978746 |
| Цвет | Чорний,білий,мармур,золото |
| Країна виробник товару | Украина |
| Кількість поличок | 1 |
| Матеріал полок | Метал |
| Особенности | Вироби DecorArt мають вишуканий та елегантний дизайн. Вони підійдуть для дизайну невеликих приміщень - офісу, кафе, ресторану, квартири, будинку,ванної кімнати а також прекрасно впишеться в інтер"єр зимового саду або квітника. |
| Розміри | 250х250х100 мм |
| Тип | Фруктівниця |
- Цена: 360 ₴

