
Поднос круглый с шариками DecorArt "" 350х350х60 мм
- Готово к отправке
518 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Decorart |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1321060929 |
| Цвет | Чорний,білий,мармур,золото |
| Країна виробник товару | Украина |
| Кількість поличок | 1 |
| Матеріал полок | Метал |
| Особенности | Вироби DecorArt мають вишуканий та елегантний дизайн. Вони підійдуть для дизайну невеликих приміщень - офісу, кафе, ресторану, квартири, будинку,ванної кімнати а також прекрасно впишеться в інтер"єр зимового саду або квітника. |
| Розміри | 400х280х60 мм |
| Тип | Полка |
- Цена: 518 ₴

