влевовправо

Овальна сковорода для риби Marble Professional, 400x280x (H)55 мм
- Немає в наявності
- Код: !Хенди_627716
4 129,01 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Овальна сковорідка для риби Marble Professional Induction від Hendi - якісний кухонний аксесуар. Завдяки алюмінієвій конструкції тепло швидко та рівномірно розподіляється по сковороді, а спеціальне покриття захищає їжу від прилипання.Виготовлений з алюмініюЧудова теплопровідність для кращого смаження та варінняЛегка і міцна конструкція з антипригарним покриттямМожна використовувати на всіх типах плитМоже використовуватися в печах завдяки високій термостійкості (до 260 C" )
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Польща |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Кераміка |
| Верхній діаметр посуду | 40 (см) |
| Висота стінок | 5.5 см |
| Довжина посуду | 40 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Сталь |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Ширина посуду | 28 см |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Ні |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Сірий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 4 129,01 ₴



