влевовправо

Овальна сковорода для риби Titanium Professional, 400x275x (H)35 мм
- Немає в наявності
- Код: !Хенди_629604
6 458,38 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СКОВОРОДА ОВАЛЬНА ДЛЯ РИБИ Професійні сковороди із твердого алюмінієвого лиття з титановим антипригарним покриттям Ручка сковороди виконана з нержавіючої сталі, що не нагрівається 18/10 Завдяки використанню алюмінієвого лиття, сковорода дуже швидко розігрівається – можна заощадити до 30% енергії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Польща |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Титан |
| Верхній діаметр посуду | 40 (см) |
| Висота стінок | 3.5 см |
| Довжина посуду | 40 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Сталь |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Ширина посуду | 27.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Ні |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 6 458,38 ₴


