
Жарівня Берліка Еколіт чавунна овальна 14х3 см. чорна з литими ручками (656016)
- Немає в наявності
- Код: !P:656016
145,53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Берлика |
| Висота стінок | 3 см |
| Довжина посуду | 14 см |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал | Чавун |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.75 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 145,53 ₴

