
Сковорода Lacor прямокутна з антипригарним покриттям 38х26х5 см. алюмінієва (23638)
- Немає в наявності
- Код: !FW:23638
3 253,70 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Країна виробник Країна виробництва Іспанія Торговельна марка Lacor Артикул 23638 К-ть в упаковці, шт 6 Вага упаковки, кг 1.677 Висота, мм 50 Ширина, мм 260 Довжина, мм 380 Призначення Сковорода Матеріал Алюміній з антипригарним покриттям Потрібна консультація? Напишіть нам:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacor |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота стінок | 5 см |
| Довжина посуду | 38 см |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 380 |
| Категорія | Сковорідки, сотейники, жаровні |
| Тип | Сковорода |
| Ширина | 260 |
- Ціна: 3 253,70 ₴

