влевовправо

Сковорода універсальна із прокатної сталі 24х4,5 см Profi Line
- Немає в наявності
- Код: !Хенди_628638
0,52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Традиційна сковорода Hedni Profi Line виготовлена із сталевого прокату, є улюбленою сковородою шеф-кухарів.
Простота, якість, надійність і універсальність додатків цінувалися протягом поколінь.
Особливості продукту:
- ідеально підходить для всіх типів кухонь, включаючи індукційні
- не мити в посудомийних машинах
- Товщиною 3 мм
| Номер за каталогом виробника | 628638 |
|---|---|
| виробник | Хенді |
| Гарантія | 1 рік |
| Зростання | 45 мм |
| Діаметр | 240 мм |
| Матеріал зроблений | рулонна сталь |
| Прання в посудомийній машині | немає |
| Адаптація до газової кухні | так |
| Адаптація до електричної кухні | так |
| Адаптація до керамічним кухням | так |
| Адаптація до індукційної кухні | так |
| вага | 1,53 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 0,52 ₴




