влевовправо

Бульйонниця з 2 ручками 320 мл. порцелянова, біла Praha, G.Benedikt
- Немає в наявності
- Код: !FW:PRA1133
146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 988-07-70
Life
- +380 (97) 988-07-70Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: Матеріал: фарфор Об'єм: 320 мл. Діаметр: 10,3 см. Висота: 5,9 см. Продається без блюдця, Блюдце Код: & nbsp; Серія: & nbsp; Країна виробництва: Чехія & nbsp; < strong> Потрібна консультація? Напишіть нам: < / p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. Benedikt |
| Країна виробник | Чехія |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 103 мм |
| Діаметр | 103 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Порцеляна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Тарілки і піали |
| Об`єм | 320 |
| Тип | Чашка |
- Ціна: 146 ₴


